In het laatste weekend van juni zijn er altijd wat vertrouwde zekerheden. Kinderen zijn niet meer vooruit te branden en tellen de dagen tot de zomervakantie af. De Goirlese kermis is, waar je voor negen euro acht eendjes uit het fictieve water mag hengelen, muzikaal begeleid door nummers van artiesten die niet misstaan op het TROS Muziekfeest op het Plein. En het Recreatietoernooi bij GHV vindt plaats. Het was vandaag weer een mooi succes.
Het was dit jaar niet de editie met de beste bezetting. Zes teams schreven zich in voor de krachtmeting der gezelligheidsteams en dat is toch wel wat minder dan voorgaande jaren. Blijkbaar wisten veel oud-deelnemers weken terug al dat het rond de dertig graden zou worden, en kozen ze voor een andere dagbesteding.
Gelukkig gaat het om de kwaliteit en niet om de kwantiteit. En met de kwaliteit was het dik in orde. Het halve dozijn aanwezige equipes had er duidelijk zin in en de spelers hadden hun beste humeur aangetrokken. Ondanks het smeulende asfalt waren er mooie acties te bewonderen. Ook aan de bar trouwens, waar Sami Schrijver met een simpele handbeweging acht pils en een Coca-Cola Zero bestelde.
Verlenging
Na veel zweetdruppels, treffers, saves en oerkreten was het tijd voor de finale. Die werd gespeeld tussen Flamingoals – dat team stond bij voorbaat natuurlijk al met één been in de finale – en Lasko. Het werd een spannende eindstrijd en uiteindelijk was er een verlenging nodig om een winnaar te bepalen. Daar was natuurlijk iedereen blij mee, op het heetst van de dag. De roze vogels hadden de langste adem en schreven na een ware thriller het toernooi op de naam. Daarmee werd het een happy birdday. Van harte gefeliciteerd, Flamingoals!
Tijd voor vakantie
Het Recreatietoernooi was ook dit jaar weer het laatste kunstje van het seizoen. De poorten van de club gaan voor een aantal weken in het slot, al zullen de dinsdagavonddrummers mogelijk nog wel een keer opgetrommeld worden voor een repetitie. Maar dat kunnen ze prima zonder ons.
GHV wenst je een stralende zomer. Rust lekker uit en vergeet niet goed te hydrateren. Tip du jour: Cornet is erg lekker. Proost en fijne vakantie!